loader

قوانین استفاده از سامانه آموزش مجازی اتاق اصناف شهرستان شمیرانات

ماده 1. ورود کاربران به سامانه آموزش مجازی اتاق اصناف شهرستان شمیرانات در هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و نحوه استفاده درست از خدمات ارائه شده است.

ماده 2. کلیه اصول و رویه‏‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین و مقررات نظام صنفی است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

ماده 3. شما موظف هستید در هنگام ثبت نام در سایت تمامی اطلاعات خود را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید.

ماده 4. هر حساب کاربری تنها مجازاست توسط یک شخص مورد استفاده قرار گیرد، در صورت استفاده چندین شخص از یک حساب کاربری، این حق وجود دارد که آن را مسدود کنیم.

ماده 5. حفظ حقوق و حریم شخصی شما از جمله تکالیف ماست از این رو اطلاعاتی که از شما در طی عضویت و مشاهده دوره ها و شرکت در آزمون ها دریافت خواهیم کرد، نزد ما محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذیصلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

ماده 6. چنانچه در قسمت نظرات و انتقادات، مشاهده گردد مطلب شما حاوی نشر محتوا بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای نادرست و گمراه کننده، رکیک و خلاف شئونات و هرگونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها باشد، حذف و در صورت تکرار حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

ماده 7. نظرات، انتقادات و پیشنهاد دریافتی از جانب شما به ما مجوز استفاده از آن را برای به اشتراک گذاری خواهد داد.

ماده 8. سامانه آموزش مجازی و کلیه مطالب شامل محتوای متنی و ویدئویی متعلق به اتاق اصناف شهرستان شمیرانات است که از قانون حمایت از مؤلفین و مصنفین ایران تبعیت می نماید.

ماده9. شما حق تولید، نشر، اصلاح و ایجاد محتوای اشتقاقی را به جهت استفاده تجاری و بازنشر از مطالب این سامانه نخواهید داشت.

ماده10. درصورت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه، ما بلافاصله دسترسی شما را مسدود و محدود می نماییم.

ماده11. شما با عضویت در سامانه آموزش مجازی ما متعهد می گردید:
- هیچگونه اقدامی در خصوص از کار افتادن، آسیب و حمله به سامانه انجام ندهید.
- از هرگونه ربات برای دسترسی به محتوای محترمانه یا نقض قوانین سامانه استفاده نکنید
- هیچگونه هرزنامه ای در بخش نظرات وارد نکنید

ماده 12: در هرکجا از سامانه که شما لینک های خارجی به وبسایتی را مشاهده می نمایید، فقط برای راحتی شما انجام گردیده است این کار و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده در آن سایت را نخواهیم داشت.

ماده 13: استفاده از محتوای ویدئویی و شرکت در آزمون منوط به پرداخت هزینه دوره مدنظر بوده و چنانچه کد تخفیفی دارید با وارد کردن آن در قسمت تخفیف می توانید از آن استفاده نمایید. با یکبار پرداخت برای دوره موردنظر تا زمانیکه این سامانه به فعالیت خود ادامه دهد به آن دسترسی خواهید داشت.

ماده 14: پرداخت هزینه دوره ها صرفاً از طریق درگاه بانکی قرارگرفته در این سامانه معتبر خواهد بود.

ماده 15: در خرید خود دقت و توجه کافی را داشته باشید چرا که امکان عودت وجه در صورت پشیمانی مقدور نخواهد بود. به این منظور و به جهت سهولت تصمیم گیری تمامی دوره ها شامل یک فایل ویدئویی معرفی هستند که به صورت رایگان قابل مشاهده است.

ماده 16: ما میتوانیم در هر زمان بر اساس نیاز سیاست‌های سامانه آموزش مجازی را تغییر دهیم، بخش‌های از قوانین را حذف و یا تغییر دهیم یا بندهای به آن اضافه کنیم . البته بعد از هرگونه تغییر، ادامه فعالیت شما در این سامانه به منزله موافق بودن با قوانین جدید به شمار می آید.

سبد خرید

دوره‌های موردعلاقه

حساب کاربری

  • تلفن همراه
  • کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

تنظیمات