loader

آشنایی با اصناف پلاس

اصناف پلاس، رسانه آموزشی اتاق اصناف شهرستان شمیرانات است. این رسانه کار خود را از سال 1398 آغاز کرد. هدف از راه اندازی این رسانه آموزشی، ارائه نکات آموزشی حقوقی و مدیریتی به کسب و کارها است. چاره بسیاری از مشکلات اصناف و کسب و کارها در یافته های دانشگاهی و علمی موجود است. رسالت اصناف پلاس این است که این یافته ها را به دست اصناف برساند.

اصناف پلاس برنامه های خود را در چند محور پیگیری می کند. محور اصلی ارائه آموزش های مختصر و کاربردی است. آموزش هایی که واحدهای صنفی بتوانند در حین کار و بدون صرف زمان طولانی از آن استفاده کنند. در کنار این آموزش ها، دوره های آموزشی نیز به کسب و کارها ارائه می شود. دوره هایی که سعی می کند مهمترین قوانین و مقررات و نکات مدیریتی را به اصناف آموزش دهد.

اصناف پلاس در کنار دوره های آموزشی، نشست هایی تخصصی را نیز برگزار می کند. نشست هایی که در هر جلسه از آن، یکی از معضلات صنفی کشور به بحث گذاشته می شوند. در این نشست های تخصصی اساتید دانشگاه ها و صاحب نظران و کارشناسان حوزه نظام صنفی کشور حضور دارند.

اگر صاحب کسب و کاری هستید یا به عنوان مدیر یکی از تشکل های صنفی فعالیت می کنید، از شما دعوت می کنیم تا با اصناف پلاس همراه باشید.

همکاران ما

team

حسین طاهرمحمدی

دبیر اتاق اصناف ایران
team

سید علیرضا شکوهیان

کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
team

صادق سازگاری

دبیر امور کمیسیون‌های اتاق اصناف شهرستان شمیرانات
team

دکتر ابراهیم وکیل

دکتری تخصصی مدیریت بازرگانی
team

سید رضا ستار زاده هاشمی

مدیر حقوقی اتاق اصناف شهرستان شمیرانات
team

دکتر حمید فرهمند

دکتری مدیریت رفتار سازمانی از دانشگاه تهران

سبد خرید

دوره‌های موردعلاقه

حساب کاربری

  • تلفن همراه
  • کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

تنظیمات